צוות גשר

הנהלה

מכון גשר למנהיגות

שירה שרז-זיק

מנהלת מכון גשר למנהיגות

מנהלת ומייסדת המכון. אחראית על כלל התכניות במכון ועל היבטי ניהול ותוכן. שירה מנחת קבוצות ובעלת תואר שני בהצטיינות בניהול מלכ”רים וארגונים קהילתיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת תעודת NLP Practitioner בינלאומית. חברת וועד מנהל ב“רשות הרבים” לקידום ההתחדשות היהודית בירושלים. מובילה את “פורום תבל” למנהלי תכניות מנהיגות עם משלחות לתפוצות.
מייל: shira@gesher.co.il טלפון: 02-6228015.

תמר ברודי

מנהלת רשת העמיתים

מרכזת את האירועים לעמיתים-בוגרים של קורסים במכון, מלווה את הפרויקטים של משתתפי הקורסים משלב החשיבה ועד לשלב הביצוע. תמר ריכזה שני מאיצים ליזמות חברתית במסגרת התנועה הירושלמית. מנחת קבוצה להעצמת נשים. הנדסאית דפוס בוגרת מכללת הדסה, חברת וועדת ביקורת במינהל הקהילתי בגבעה הצרפתית, פעילה חברתית וקהילתית.
מייל: tamarb@gesher.co.il טלפון: 02-6228064.

איימי שרביט

רכזת קורסים במכון גשר למנהיגות

רכזת קורסים במכון גשר למנהיגות. היא אחראית על בנייה וליווי הקורסים השונים במכון כמו גם ליווי המשלחות לקהילות יהודיות בתפוצות. בנוסף לתפקידה בגשר, היא חברה בקרן משפחתית שעוסקת באי-שוייון ושינוי אקלים הפועלת בארצות הברית ובישראל. סטודנטית לתואר שני בניהול מלכ”רים באוניברסיטה העברית. נולדה וגדלה בניו יורק, מתגוררת היום בירושלים עם שני בניה.
מייל: amys@gesher.co.il טלפון: 02-6228081.

דורין יארניצקי

מנהלת יזמות חברתית ופרויקטים

מלווה את הפרויקטים של משתתפי הקורסים משלב החשיבה ועד שלב הביצוע. לאורך השנים פועלת למען לעשייה ומעורבות חברתית בחברה הישראלית. דורין יזמה והקימה מסגרות לנוער בסיכון בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של מדינת ישראל. ניהלה תכנית יזמות עסקית המשלבת בין כוחות יזמיים ותעשייתיים משמעותיים במדינה לבין בנות ובני נוער מכל רחבי ומגזרי החברה הישראלית. דורין בוגרת המכון לחינוך דמוקרטי וסיימה בהצטיינות תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך.
מייל: projects@gesher.co.il טלפון: 02-6228032.

רבקי קליין

רכזת לוגיסטיקה

אחראית על כל ההיבטים הלוגיסטיים של מכון גשר למנהיגות בישראל ובתפוצות. בעלת תעודה בהנהלת חשבונות. ירושלמית.
מייל: leadership@gesher.co.il טלפון: 02-6228064.

המחלקה החרדית

חיים שטיינברג

פעיל ויזם חברתי

פעיל ויזם חברתי, תושב ירושלים, נשוי ואב לשניים, בוגר ישיבות חסידיות, מרצה ומנחה קבוצות שיח בנושאי חרדים- חילונים ודת ומדינה ב”גשר” מזה מספר שנים.